Samochód zastępczy z OC sprawcy

Atuty EuCOcar

· bez limitu kilometrów

· bez udziału własnego klasy A , B , C , D, D+ , K,  CROSSOVER , „L”

· dozwolony wyjazdy w zagranicę

· przewóz zwierząt domowych

· klient może na każdym etapie zrezygnować z auta nie ponosić za to kosztów ( w wielu wypożyczalni musi pokryć koszty najmu do zakończenia naprawy )

· Dowóz i odbiór auta bezpłatnie  ( gro TU pobiera za dowiezienie auta opłaty ) około 1,5 zł netto za KM.

· TU często zabiera auto po 7 dniach, a samochód z EuCOcar jest na cały okres naprawy lub do wypłaty środków i do ich zagospodarowania środków – ( tutaj dni są ruchome ) - sprawdzamy prawnie na ile możemy sobie pozwolić ( aby uzyskać pełną płatność ).

Jeżeli klient wziął auto z TU lub innej wypożyczalni, to nic straconego - takie auto jest mu zabierane bardzo szybko ( często już po 7 dniach, gdy naprawa i formalności często dopiero po 7 dniach zaczynają się uruchamiać ), dlatego dalszy najem może być kontynuowany w EuCOcar.

· często bywa tak, że TU nie dają warunków najmu ( kupowanie kota w worku ), wtedy warto przy jasno określonych warunkach wziąć auto z EuCOcar - bez otrzymania z TU warunków najmu klient ma prawo odmówić pobrania samochodu.

· Klasa samochodu- często TU dają niższe klasy- w EuCOcar - ta sama klasa najmu

·Wsparcie klienta podczas całego najmu auta ( procedury uzyskania odszkodowania ) a dodatkowo produkty EuCO - szkoda rzeczowa, osobowa, utracona wartość pojazdu   ( na nowym pojeździe pierwsza szkoda ).

Wystarczy jeden telefon.

Nasz przedstawiciel:           Jolanta Bartosz tel. 535-422-330